Euroopas pankrotistub keskmiselt 734 ettevõtet päevas

Kuigi maksejõuetuste arv Euroopas on languses siis fakt on see, et Euroopas pankrotistus 2017 aastal IGA PÄEV keskmiselt 734 ettevõtet. Pankrotid on ettevõtluse loomulik osa.

Mitmes Euroopa riigis on maksejõuetuste arv 2017 aastal tõusnud võrreldes 2016 aastaga. Kreeka maksejõuetuste tõus 11,1% Sind ilmselt ei üllata. Aga kas teadsid, et Eesti ühes suurimas eksportriigis Rootsis kasvas maksejõuetuste arv 6,2%? Maksejõuetuste arv kasvas eelmisel aastal veel sellistes riikides nagu: Norra, Ühendkuningriigid, Belgia, Šveits, Leedu, Rumeenia, Serbia, Sloveenia, Ukraina ja Eesti. Kui Sind huvitab täpsemalt siis vaata täismahus Creditreform’i raportit.

Kuidas tead, et Sinu ostja ei ole järgmine kes maksejõuetuks muutub?

Selleks, et saaksid oma äritegevust kaitsta, anname Sulle tasuta 120 euro väärtuses Euroopa ettevõtete taustauuringuid kui küsid  krediidikindluse pakkumise enne 27.10.2018.

120 euro eest saad väärtuslikku infot kolme oma Euroopas asuva (potentsiaalse) ostja kohta. Küsi pakkumist kas meie kodulehelt  vajutades nuppu „küsi pakkumist“ või vastates sellele e-kirjale.

Uuri lisaks krediidikindlustuse kohta meie kodulehel ja kalkuleeri palju maksab Sinu olulise vara – nõuded ostjate vastu kaitsmine maksejõuetuse vastu.

Küsi pakkumist